Натхнення місяця - відтінки оранжевого

Mango 4
Tarmac 2
Espresso 1
Holunder 1
Mango 4
Tarmac 2
Espresso 1
Holunder 1
Mango 4
Espresso 1
Holunder 1
Mango 4
Tarmac 2
Espresso 1
Holunder 1

Гармонія та комфорт

Світлий оранжевий колір - це гарант комфорту у Вашому домі. В затишній кухні, в зручній вітальні пофарбовані в цей колір стіни випромінюють м"яке світло, напонюючи приміщення приємним теплом. За допомогою бархатисто-коричневих кавових тонів Ви можете підсилити цей еффект та одночасно пом"якшити яскравість оранжевого. Охолоджуючу дію серед яскравих стін призводять пофарбовані в стримано - сірий колір поверхні. Розставте красиві акценти насиченими ягідними тонами рубіново-червоного чи тонами фіолетового, які чудово вписуються в атмосферу комфорту. Типові для заміських будинків добротні сільські меблі в поєднанні з сучасними предметами інтер"єру створюють при цьому приємний настрій та запрошують затриматись довше. Насолодіться гармонією, яку дарує Вашому дому Alpina!

Більше інформації про вплив помаранчевого кольору та інших відтінків ми розмістили для Вас тут.

Ви бажаєте більше інформації про даний відтінок або продуктах Alpina? Тоді напишіть нам або проконсультуйтеся в найближчому для Вас будівельному центрі.

Приклади продуктів, що тонуються в цей відтінок, в системі Alpina ColorMix

Ще не знайшли потрібний відтінок?

ColorMix
Виберіть бажаний колірний відтінок з 700 відтінків колірника Alpina Your Personal Color (Тільки Твій Колір). Професійна система тонування Alpina ColorMix в лічені хвилини змішає вибраний відтінок в будь-якому обсязі прямо в точці продажу.