Натхнення місяця - відтінки червоного

Johannisbeere 4
Holunder 4
Ozean 4
Johannisbeere 4
Ozean 4
Holunder 4
Satin 3
Johannisbeere 4
Holunder 4
Satin 3
Ozean 4
Johannisbeere 4
Satin 3
Holunder 4
Ozean 4

Колір. Колір. Колір!

Сміливіше віддайтесь пристрасті та, будь ласка, відкиньте оманливу скромність! Тому що цей червоний запалює! Неперевершений та яскравий тон, якому ні для чого приховувати свої достоїнства. Цей кольоровий акумулятор бадьорості краще врівноважити матовими та ніжними тонами. Для цього добре підходять легкі кремові або сірі тони,що віддають ліловим. Вони охолоджують загальний кольоровий клімат приміщення до приємного для сприйняття рівня. Такому кольоровому важковаговику, як цей тон червоного, не страшний справжній суперник. Наприклад, освіжаючий колір морської сині дозволить Вам, як змахом чарівної палички, створити у Ваших житлових приміщеннях невеликі острівці світла, які нададуть червоному ще більшої яскравості, створюючи чудовий контраст. При цьому характер приміщення доповнять білі чи чорні меблі. Більше інформації про вплив помаранчевого кольору та інших відтінків ми розмістили для Вас тут.

Ви бажаєте більше інформації про даний відтінок або продуктах Alpina? Тоді напишіть нам або проконсультуйтеся в найближчому для Вас будівельному центрі.

Приклади продуктів, що тонуються в цей відтінок, в системі Alpina ColorMix

Ще не знайшли потрібний відтінок?

ColorMix
Виберіть бажаний колірний відтінок з 700 відтінків колірника Alpina Your Personal Color (Тільки Твій Колір). Професійна система тонування Alpina ColorMix в лічені хвилини змішає вибраний відтінок в будь-якому обсязі прямо в точці продажу.