Натхнення місяця - відтінки білого

Alabaster 4
Brombeere 2
Kardamom 2
Porzellan 2
Alabaster 4
Brombeere 2
Porzellan 2
Kardamom 2
Alabaster 4
Bims 2
Alabaster 4
Kardamom 2
Bims 2
Brombeere 2
Porzellan 2

Ніжність та благородність

Світлим приміщенням добре пасують світлі кольори. А темним - і поготів! Для пуристів, які віддають перевагу спокійним кольоровим рішенням, насправді кращий вибір - це світлі відтінки Каменю! Падаюче денне світло та спричинена ним гра тіней вже самі собою створюють натуральне ніжне кольорове різнобарв'я. За допомогою м'якого Сірого та світлого Коричневого Ви створюєте благородні кольорові риси в інтер'єрі, не порушуючи при цьому пануючу в приміщенні ненав'язливу атмосферу. Створенню веселого настрою в приміщеннях, оформлених у світлих відтінках кольору Каменю, сприяють сучасні меблі контрастних відтінків, таких як, наприклад, тон спілих Ягід. В той час предмети меблів, витриманих тон в тон зі світлими відтінками цього кольору, будуть випромінювати елегантність та актуальність. Світла дерев'яна підлога та аксесуари з натуральних матеріалів послугують вдалим завершенням загального враження від приміщення. Більше інформації про вплив білого кольору та інших відтінків ми розмістили для Вас тут.

Ви бажаєте більше інформації про даний відтінок або продуктах Alpina? Тоді напишіть нам або проконсультуйтеся в найближчому для Вас будівельному центрі.

Приклади продуктів, що тонуються в цей відтінок, в системі Alpina ColorMix

Ще не знайшли потрібний відтінок?

ColorMix
Виберіть бажаний колірний відтінок з 700 відтінків колірника Alpina Your Personal Color (Тільки Твій Колір). Професійна система тонування Alpina ColorMix в лічені хвилини змішає вибраний відтінок в будь-якому обсязі прямо в точці продажу.