Натхнення місяця - відтінки білого

Perlmutt 4
Veilchen 3
Terre 4
Brombeere 1
Blau 3
Perlmutt 4
Blau 3
Veilchen 3
Terre 4
Perlmutt 4
Blau 3
Veilchen 3
Perlmutt 4
Veilchen 3
Terre 4
Brombeere 1
Blau 3

Просто відчувати себе комфортно

Ви можете повністю на нього покластись - на світлий перламутрово-білий колір від Alpina! Сучасні приміщення можуть бути пофарбовані основним кольоровим тоном, а потім доповнені кольоровими контрастами та гармоніями. В житлових приміщеннях чи в зоні для обідів цей колір може використовуватись, без сумніву, для загального оформлення стін. На окремих поверхнях в спальні чи в зонах відпочинку для створення спокійної атмосфери рекомендується використовувати пастельні тони фіолетового чи теплі тони коричневого. В якості контрастних кольорів підійдуть соковиті ягідіні тона та теплий ліловий колір. Своєю делікатністю вони врівноважують кольорову атмосферу приміщення. Сучасні меблі та підлога з благородних порід дерева або наливна підлога добре поєднуються з таким інтер"єром. З Alpina Ви відчуваєте себе комфортно у Вашому домі! Більше інформації про вплив помаранчевого кольору та інших відтінків ми розмістили для Вас тут.

Ви бажаєте більше інформації про даний відтінок або продуктах Alpina? Тоді напишіть нам або проконсультуйтеся в найближчому для Вас будівельному центрі.

Приклади продуктів, що тонуються в цей відтінок, в системі Alpina ColorMix

Ще не знайшли потрібний відтінок?

ColorMix
Виберіть бажаний колірний відтінок з 700 відтінків колірника Alpina Your Personal Color (Тільки Твій Колір). Професійна система тонування Alpina ColorMix в лічені хвилини змішає вибраний відтінок в будь-якому обсязі прямо в точці продажу.