Ремонт внутрішніх віконних та дверних відкосів

 

Тип та короткий опис пошкоджень: пошкодження відкосів після заміни віконних та дверних конструкцій. Часткове або повне руйнування відкосів вікон чи дверей внаслідок механічного впливу від вибухів.

Перед початком робіт рекомендуємо визначитись с типом пошкодження, розміри локальних пошкоджень, товщину пошкодженого штукатурного шару, тип штукатурки, щоб правильно підібрати матеріали для ремонту.

ВАМ ЗНАДОБИТЬСЯ

ДЕТАЛЬНА ІНСТРУКЦІЯ З РЕМОНТУ

КРОК 1.  Очищення та підготовка поверхні 

За допомогою щітки ретельно очистіть пошкоджену зону відкосу від пилу та інших речовин, що перешкоджатимуть зчепленню матеріалу з поверхнею

КРОК 2.  Ґрунтування поверхні 

Заґрунтуйте поверхню матеріалом Alpina EXPERT Ґрунт універсальнийза допомогою щітки та залиште поверхню для висихання не менше ніж на 2 години.

КРОК 3.  Підготовка матеріалу

Перед ремонтом відкосу підготуйте суміш Alpina EXPERT Шпаклівка ремонтна універсальна. Для цього у відро налийте прибл. 2 л чистої прохолодної води, насипте повністю весь вміст мішка (10 кг) і за допомогою механічного змішувача на малих обертах ретельно перемішайте шпаклівку до утворення однорідної консистенції, без грудок. Залиште на 5 хв, а потім ще раз ретельно перемішайте суміш.

КРОК 4.  Встановлення кутника 

Встановіть та зафіксуйте кутник, втоплюючи одну або обидві сторони армувальної сітки кутника в шар шпаклівки. Зашпаклюйте всю поверхню відкосу матеріалом Alpina EXPERT Шпаклівка ремонтна універсальна, перекриваючи кутник.

КРОК 5.  Шпаклювання поверхні

Нанесіть матеріал Alpina EXPERT Шпаклівка ремонтна універсальна  на пошкоджену ділянку відкосу за допомогою шпателя. Після нанесення, шпаклівку потрібно вирівняти металевим нержавіючим шпателем та залишити поверхню для висихання: 1 доба на кожний 1 мм товщини шару.

КРОК 6.  Вирівнювання поверхні 

Ретельно перемішайте Alpina EXPERT Шпаклівка фінішна інтер’єрната нанесіть його на всю поверхню відкосу товщиною в 2 мм, залиште поверхню для висихання не менше ніж на 24 години.

КРОК 7.  Шліфування поверхні 

Після повного висихання поверхні її необхідно відшліфувати спеціальним інструментом або наждачним папером з дрібним або середнім зерном, потім очистити поверхню від пилу.

КРОК 8.  Фарбування поверхні 

Для фарбування поверхні використовуйте матеріал Alpina EXPERT Фарба інтер’єрна у 2 шари за допомогою валика з середнім ворсом. Другий шар фарби наноситься через 6 годин, поверхня готова до експлуатації через 12 годин.

Детальну покрокову інструкцію можете завантажити тут.

Детальніше про матеріали, що входять до системи швидкого відновлення RESTART

Де купити матеріали

Адреси торгових точок офіційних партнерів ви можете завантажити тут.

Придбати матеріали онлайн: