Ремонт осколкових пошкоджень фасаду

 

Тип та короткий опис пошкоджень: Локальні (часткові) пошкодження фасаду з утепленням, без утеплення, або поверхні оштукатуреного паркану. Локальні пошкодження фасаду з утепленням або без утеплення  від механічного впливу (осколкові та/або кульові пошкодження). Часткове або повне пошкодження декоративного, армувального та шару утеплювача до несучої конструкції.

Навіть незначне пошкодження фасаду вже стає причиною порушення цілісної системи теплоізоляції будинку і виникнення так званих “теплових мостів”, або місць, де відбувається втрата тепла зсередини будинку. Тому, взимку, будуть гарантовані значні витрати на опалення житла, а сама система буде продовжувати своє руйнування під впливом атмосферних явищ.

 

ВАМ ЗНАДОБИТЬСЯ

ДЕТАЛЬНА ІНСТРУКЦІЯ З РЕМОНТУ

Осколкові пошкодження фасаду (без утеплення)

КРОК 1.  Демонтаж та очищення пошкоджених шарів

Ретельно видаліть залишки штукатурного шару, які погано тримаються та можуть перешкоджати міцному склеюванню ремонтного розчину з матеріалом основи

КРОК 2.  Ґрунтування поверхні

Заґрунтуйте поверхню матеріалом Alpina EXPERT Ґрунт універсальний  за допомогою щітки. Після цього залишіть поверхню для висихання не менше ніж на 2 години.

КРОК 3.  Підготовка матеріалу

Перед ремонтом відкосу підготуйте суміш Alpina EXPERT Шпаклівка ремонтна універсальна. Для цього у відро налийте прибл. 2 л чистої прохолодної води, насипте повністю весь вміст мішка (10 кг) і за допомогою механічного змішувача на малих обертах ретельно перемішайте шпаклівку до утворення однорідної консистенції, без грудок. Залиште на 5 хв, а потім ще раз ретельно перемішайте суміш.

КРОК 4.  Шпаклювання поверхні

Наносьте матеріал Alpina EXPERT Шпаклівка ремонтна універсальна  на пошкоджену, вже підготовлену ділянку, заповнюючи шпаклівкою зону пошкодження. Після закінчення нанесення, шпаклівку потрібно вирівняти металевим нержавіючим шпателем та залишити поверхню для висихання - 1 доба на кожний 1 мм товщини шару.

КРОК 5.  Фарбування поверхні

Через 7 діб пофарбуйте поверхню Alpina EXPERT Фарба фасадна  у 2 шари, або будь-якою іншою фарбою Alpina EXPERT за допомогою валика з середнім ворсом. Другий шар фарби наноситься через 6 годин, поверхня готова до експлуатації через 12 годин.

Осколкові пошкодження фасаду (з утепленням)

КРОК 1.  Демонтаж пошкоджених шарів

Виміряйте ділянку пошкодження для демонтажу.За допомогою кутової шліфувальної машини (“болгарки”) виріжте та повністю видаліть шар утеплювача разом з армувальним та декоративним шаром (відкрийте армувальну склосітку) на 20 мм навкруги вирізу.

КРОК 2.  Підготовка утеплювача

Заздалегідь підготуйте утеплювач відповідно до геометричних розмірів демонтованої ділянки. Якщо для відновлення шару утеплювача потрібно використати декілька листів утеплювача, при приклеюванні листів утеплювача дотримуйтесь шахового методу монтажу

КРОК 3.  Підготовка матеріалу

Підготуйте суміш Alpina EXPERT Шпаклівка ремонтна універсальна. Для цього у відро налийте прибл. 2 л чистої прохолодної води, насипте весь вміст мішка (10 кг) і за допомогою механічного змішувача на малих обертах ретельно перемішайте шпаклівку до утворення однорідної консистенції.

КРОК 4.  Монтаж утеплювача 

За допомогою зубчастого шпателя (6х6, 8х8) нанесіть шпаклівку  Alpina EXPERT Шпаклівка ремонтна універсальнасуцільним шаром на одну із сторін утеплювача. Щільно притисніть лист утеплювача до поверхні, злегка похлопайте рукою по поверхні утеплювача, щоб забезпечити повний розподіл шпаклівки між стіною та утеплювачем, залиште на 48 годин для висихання.

КРОК 5.  Нанесення армувального шару 

За допомогою зубчастого шпателя (6х6, 8х8) нанесіть Alpina EXPERT Шпаклівка ремонтна універсальна суцільним шаром на поверхню плит утеплювача. Притисніть армувальну склосітку до щойно нанесеної шпаклівки, розгладьте та розрівняйте рівною стороною шпателя, втоплюючи склосітку в шпаклівку. 

КРОК 6.  Нанесення захисного шару шпаклівки

Методом “мокре по мокрому” нанесіть ще один шар шпаклівки, товщиною 1-1,5 мм та розрівняйте. Залиште поверхню висихати - 1 доба на кожний 1 мм товщини шару.

КРОК 7.  Фарбування поверхні

Через 7 діб пофарбуйте поверхню Alpina EXPERT Фарба фасадна  у 2 шари, або будь-якою іншою фарбою Alpina EXPERT за допомогою валика з середнім ворсом. Другий шар фарби наноситься через 6 годин, поверхня готова до експлуатації через 12 годин.

Детальну покрокову інструкцію можете завантажити тут.

Де купити матеріали

Адреси торгових точок офіційних партнерів ви можете завантажити тут.

Придбати матеріали онлайн: