Кольори для дитячої кімнати / Здорова атмосфера в приміщенні

ДЛЯ ЯСКРАВОГО ДИТИНСТВА У ЗДОРОВІЙ АТМОСФЕРІ

Діти – це справжні дослідники. Вони вивчають світ через дотики, смаки та запахи. Маленькі діти особливо чутливі, тому що все ще розвиваються і їхня імунна система ще не повністю сформована. Таким чином, у дитячих кімнатах мають використовуватися лише найякісніші матеріали, оскільки їх якість надзвичайно впливає на здоров’я і розвиток дітей.
На одиницю маси тіла діти вживають більше їжі та рідини, а також вдихають більше повітря, ніж дорослі. Таким чином, якість повітря у дитячій кімнаті дуже важлива. Alpina дбає про те, щоб Ваші маленькі дослідники пізнавали світ здоровими та захищеними, тому ми сприяємо комфортному та здоровому мікроклімату в приміщенні.

ЗДОРОВ’Я ДЛЯ ДІТЕЙ

Наші фахівці знають про уразливість дітей до будь-якого виду забруднення навколишнього середовища, тому відділ розвитку та досліджень Alpina у Німеччині розробив продукт Alpina для дитячих кімнат. Складники цих фарб ретельно підібрані саме з урахуванням особливих потреб дітей.

НАШІ ФАХІВЦІ
Професор, доктор медичних наук Карл Ернст фон Мюледаль, педіатр, лікар екологічної медицини

Доктор медичних наук Карл Ернст фон Мюледаль – професор дитячої та підліткової медицини, токсиколог та лікар екологічної медицини. З 1979 по 2001 рік керував дитячою лікарнею у м. Оснабрюк, а з 1991 – медичний керівник некомерційної організації «Світ дітей ГмбХ». Він – один з редакторів журналу «Екологічна медицина в дослідженнях та на практиці» та член комісії медичної асоціації Нижньої Саксонії (експерт). Крім того, професор фон Мюледаль є членом багатьох фахових комісій. Протягом багатьох років він був представником комісії з питань навколишнього середовища Німецької академії педіатрії.

ВІДМІННА ЯКІСТЬ ДЛЯ ЗДОРОВОГО КЛІМАТУ В ПРИМІЩЕННІ

«Еколисток» – особливий знак у вигляді зеленого листка «Для здорового мікроклімату». Такий символ означає, що матеріал має високі екологічні параметри, тобто характеризується дуже низькими емісіями шкідливих летких органічних речовин, відсутністю пластифі- каторів, не має запаху або має нейтральний. Застосування матеріалів з таким знаком безпечне для людини і довкілля під час висихання і подальшої експлуатації лакофарбового покриття.