Кольори для дитячої кімнати / Правильний вплив кольорів

ДЛЯ КОЖНОЇ ДИТИНИ ПРАВИЛЬНИЙ ВІДТІНОК

Знайти правильний відтінок фарби для дитячої кімнати не зовсім легко. Чи повинна кожна дівчача кімната повинна бути рожевою, а кожна кімната для хлопчика – блакитною? Чи краще вибрати улюблений колір дитини?
Багато дитячих кімнат фарбують у класичні кольори. Але є безліч інших ідей для створення правильного середовища для Вашої дитини. При цьому слід враховувати не тільки вибір кольорів, а також їх поєднання та інтенсивність. Яскраво-зелений, наприклад, може бути інтенсивним акцентом та стимулювати креативність, а ніжні відтінки сприяють гармонії. При такому розмаїтті нелегко вибрати для себе правильну комбінацію кольорів.
Alpina має ретельно підібрані колірні поєднання та багато ідей їх застосування. Таким чином ви можете дати волю своїй фантазії, підбираючи для дитячої кімнати потрібний відтінок.

НАШІ ЕКСПЕРТИ
Студія дизайну кольорів Alpina

У нашій студії дизайну кольорів працює більш ніж 30 експертів, що мають багаторічний досвід роботи.

Вони надають консультації як архітектори та дизайнери інтер’єру, дизайнери кольорів та майстри-художники при проектуванні та плануванні дитячих садків та шкіл.

Великий досвід роботи в цій області було враховано при проектуванні та розробці кольорів Farbenfreunde. За потреби експерти залучають до роботи психологів і використовують наукові дослідження з питань кольору.

СИЛА КОЛЬОРУ

Вибір кольору для дитячої кімнати особливо важливий, тому що діти дуже чутливо реагують на колір. Кольори впливають на їх комфорт, настрій та вираження емоцій. Облаштувати кімнату для дитини та при цьому оптимально врахувати усі потреби – основна вимога. Кольорові поєднання в Alpina für Kinder ми розробили разом з нашою командою експертів спеціально для немовлят, дітей дошкільного віку та школярів.

СПОКІЙ ЧИ ЯСКРАВА МЕТУШНЯ?

З допомогою відповідних досліджень наші експерти знають, що приміщення, в яких діти проводять найбільше часу, має бути оформлено в лагідних відтінках, тому що вони випромінюють спокій.

Яскраві кольори, що так люблять діти, можна використовувати як акцент на стінах, або ж у таких елементах декору, як наприклад, постільна білизна, килим або штори.

За допомогою поєднання спокійних відтінків та інтенсивних акцентів Ви створюєте збалансовану атмосферу. Чим доросліша дитина, тим яскравіші акценти Ви можете застосовувати.

КОЛЬОРИ ДЛЯ ДІТЕЙ

З колекцією Alpina für Kinder може бути досягнуто не тільки просторового ефекту, вона також розрахована на різні вікові категорії, оскільки кожен вік має свої особливості. Тоді як немовлята потребують відчуття безпеки і спокою, вихованцям дитячого садка потрібно більше гри та стимулювання творчості. При вступі дитини до школи гармонійну кімнату для неї створюють зони концентрації, розслаблення, навчання та гри.

Нехай ця колекція надихне Вас та допоможе легкому втіленню Ваших ідей.

КОЛЬОРОВІ ПОЄДНАННЯ ДЛЯ КОЖНОГО ВІКУ

Експерти кольорів Alpina розробили для кожного віку дві комбінації кольорів, які підтримують найважливіші функції кімнати. Це полегшує вибір дизайну для приміщення – від немовлят до дітей старшого віку.

Поради від експертів
Відтінки більшого розміру краще підійдуть для великих поверхонь, наприклад, стін. Акцентні відтінки більше підійдуть меблів, аксесуарів та інших предметів інтер'єру.