Що слід знати про декоративних матеріалах

Декоративне матеріали - шлях до індивідуальності Вашого будинку

Декоративні техніки роботи з матеріалами існують багато десятиліть, при цьому їх популярність постійно зростає. Особливість таких технік полягає в можливості індивідуального оформлення Вашого будинку. Все більша увага приділяється індивідуальності приміщення і відчуттю комфорту його мешканців. І це виправдано, адже в середньому 70% життя ми проводимо всередині житлових приміщень. Декоративні матеріали дозволяють варіювати абсолютно все: відтінки, інструменти, матеріали. Все залежить від Вашого смаку.

Alpina Effekt

Для декоративного оформлення поверхонь з індивідуальним, модним, трендовим покриттям компанія Alpina пропонує чудові матеріали, об'єднані в серії Alpina Effekt.

Alpina Metall Effekt

Фарба, що надає стінам ефект оксамитової мерехтливої ​​поверхні. Отримання унікальної благородної поверхні золотистого відтінку досягається в два етапи. Див. також Alpina Metall Effekt.

Alpina Beton Effekt

Фарба, що надає поверхням ефект лаконічного бетону. Стриманість модного лофт-простору відтворюється в два етапи роботи. Див також Alpina Beton Effekt.

Alpina Linie Effekt

Фарба для стін, що дозволяє отримати благородну лінованную текстуру. Цей матеріал забезпечує можливість індивідуального оформлення приміщень повністю відповідно зі смаком мешканців, до того ж він простий в роботі. Див також Alpina Linie Effekt.

рекомендовані продукти