Що необхідно знати про лазурі для деревини

Лазур - різновид прозорого покриття (після нанесення лазурі основа залишається видимою). В якості покриття для деревини використовуються переважно лазур, так як вона захищає деревину і в той же час зберігає її текстуру.

Захист деревини

Необроблена деревина вимагає нанесення покриттів: це її збереже і захистить від шкідливих впливів. Особливо зовнішні будівельні елементи з деревини піддаються впливу вологості та інших факторів, і це може чинити на деревину та її компоненти руйнівну дію. Лакофарбові покриття захищають деревину від впливу сонця (ультрафіолету), вологості, комах, грибку синьої гнилі та інших видів руйнівного деревину грибку. Поряд із захистом від сонця , вітру і дощу блакить для деревини покращує зовнішній вигляд дерев'яних елементів і освіжає їх. Для захисту деревини від руйнуючої деревину грибка, зовнішні елементи з необробленої деревини слід в першу чергу просочити грунтовкою для деревини Alpina Grundierung für Holz.

Властивості деревини

Деревина розбухає і дає усадку, це означає, що під впливом вологості вона може рухатися. Ця властивість типова для деревини, але для багатьох будівельних елементів вона шкідлива. Особливо такі елементи будівель, як вікна і двері, необхідно захищати від впливу вологи, щоб вони не змінили свою форму. Такі елементи, як паркан або огорожа, вимагають захисту, середньої за своєю інтенсивністю, так як розбухання і усадка деревини їх не руйнує і не обмежує можливості їх використання.

Властивості лазурів

 

Існує три види лазурей для дерева, і кожен з видів має свою область застосування. Розрізняють тонкошарові, средньошарові та товстошарові лазурі.

Тонкошарові лазурі Рідкотекучий матеріал глибоко проникає в деревину і не утворює плівки на поверхні. Лазур не відшаровується, а ремонтні роботи прості і виконуються швидко. Така лазур ідеальна для елементів будівель, що змінюють форму, наприклад, для парканів і обшивки з досок. Средньошарові лазурі

За консистенцією цей склад являє собою щось середнє між в'язкоплинним і рідким матеріалом. Така лазур проникає в деревину глибше, ніж товстошарові лазурі, і пропускає в деревину менше вологи, ніж тонкошарові. Вона ідеально підходить для захисту дерев'яних елементів з помірною деформацією, наприклад, віконниць і каркасних конструкцій. Товстошарові лазурі

В'язкоплинний і плівкоутворювальний матеріал, що захищає основу від вбирання рідини. Ідеальний для недеформуємих елементів будівель, наприклад, вікон і дверей.

 

 

Лаки та емалі для деревини

Залежно від виду елементу будівлі його також можна покривати лаком або емаллю. Ці склади дозволяють отримати вкривні покриття і пропонують широкий діапазон самих різних відтінків. Додаткова інформація про лаки і емалі представлена ​​на сторінках відповідних продуктів.

рекомендовані продукти