Оформлення кольорових концепцій

Під кольоровою концепцією розуміють пофарбовані не в один, а в різні кольори стіни приміщення. Зрозуміло, що кольори повинні поєднуватися між собою. Це означає, що концепція кольору — це , перш за все, вдале поєднання кольорів. А результат — індивідуальним чином оформлені, різноманітні приміщення з особливим характером. Взагалі є три види кольорових концепцій.

Білий колір з кольоровими акцентами

Приміщення фарбують у білий колір. Наприклад, це можуть бути три білих стіни і одна кольорова. Кольоровий акцент може бути на одному з архітектурних елементів, наприклад, на колоні або в ніші. Такий акцент допомагає створити виразний контраст з домінуючим білим кольором. Для акценту придатні будь-які кольори, що не суперечать облаштуванню або характеру приміщення. Наприклад: недоречно виглядатиме елегантний інтер'єр і яскраво-рожевий колір. В іншому ви практично повністю вільні у виборі, адже білий поєднується з більшістю кольорів.

Єдина кольорова концепція

Ви обираєте світлий базовий тон, який використовується як базовий колір у всіх приміщеннях. Прийнятними є світлі пастельні тони, наприклад, кремовий, бежевий, світло-сірий або світло-зелений. Це допомагає об'єднати окремі приміщення в єдине кольорове рішення. Для надання відмінностей приміщенням використовують кольорові акценти, що відповідають характеру або облаштуванню інтер'єру. В якості акцентів підходять такі інтенсивні кольори, як червоний, фіолетовий, бордовий, помаранчевий, темно-синій або насичено-зелений.

Кольорова концепція - окрема для кожного приміщення

В даному випадку кожне приміщення отримує своє власне кольорове оформлення. Для кімнати обирають спеціально підібраний для неї колір або їх поєднання, що відповідає її обстановці, використанню, розмірам і пропорціям. Така концепція вносить різноманітність, її дизайнерське рішення більш комплексне.