Кольорові акценти в білому приміщенні

Не важно, какой характер концепция цветового оформления придает помещению, — включение белого цвета возможно в любую цветовую концепцию. Белый не имеет возраста, он непреходящ и подкупает своей высокой эстетикой. Он лёгок, чист и ясен. Впечатление элегантности создает оформление «белый на белом», а оформление с центральным цветовым акцентом — очень выразительное.

Выбрав, какую стену Вы сделаете акцентной, Вы сможете добавить ваш любимый цвет в оформление жилища или же придать жилью модный вид.

Оформлять акцентную стену имеет смысл там, где необходимо что-либо подчеркнуть. Акцентным цветом можно выделить отдельные элементы пространства, помещение можно визуально зонировать, можно также привлечь внимание к определенной детали или предмету мебели.

С белым сочетаются практически все цветовые тона. Чтобы акцентная стена стала заметным и эффектным элементом интерьера, для нее следует выбирать энергичные насыщенные тона. Они образуют значительный контраст и особенно выразительны на белом фоне.

Білий і… червоний

Червоний колір особливо добре підходить для акцентних стін, оскільки він домінантний і виступає на передній план. Синювато-червоний, наприклад, червоний-бордо, в поєднанні з білим надає приміщенню елегантний сучасний вигляд.

Білий і … жовтий та помаранчевий

Помаранчевий - найтепліший колір, а також жовтий виступають назустріч глядачу і наполегливо привертають до себе увагу. Білий в поєднанні з жовтим створюють настрій позитиву, відчуття свіжості та літнього тепла.

Білий і … зелений

Якщо зробити вибір на користь насиченого травневого зеленого в якості акцента, то його поєднання з білим освіжить простір.

Білий і … синій

Контрасне поєднання, що викликає відчуття прохолоди і свіжості. Це стосується, зокрема, синіх і синьо-зелених відтінків середнього рівня нисиченості, і тому вони придатні для приміщень, вікна яких виходять на південь. Більш теплим здається темний синій колір, якщо в ньому присутній високий відсоток червоного.

Білий і … фіолетовий та ягідний

Білий підсилює інтенсивність таких модних сьогодні ягідних і фіолетових відтінків. Цей кольоровий контраст відрізняється сучасністю та стильністю.

Білий і… антрацитний

Ці кольори створюють найсильніший кольоровий контраст, який поступається тільки контрасту білого та чорного. Це поєднання - холодне, ділове, стильне, воно може здаватися дуже представницьким, але в той же час холодним. Пом'якшити подібне враження можна за допомогою яскравого акценту, наприклад, зеленого.

Білий і … коричневий

Це поєднання благородне і елегантне, теплі коричневі відтінки пом'якшують холодність білого.

Білий і … теплі кольорові акценти

Якщо ви надаєте перевагу м'яким акцентам, то обирайте менш інтенсивні і більш світлі, неяскраві відтінки, контраст з якими буде невеликим: це сірий, світло-синій, бузковий, бежевий і відтінок кави з молоком (т.з. Café-Latte).