Інструменти Alpina

Основні принципи вибору інструментів

 

Прості інструменти привертають до себе увагу, перш за все, із-за своєї вартості. А ось результати роботи у порівнянні з результатами роботи високоякісними інструментами не так вражають. На що варто звернути увагу:

Високоякісні пензлі: вони мають густішу щетину, ніж звичайні. Завдяки цьому матеріал краще поглинається і якісніше розподіляється по поверхні, що обробляється, крім того структура поверхні виходить більш гладкою. Пензлі для лаків на водній основі (акрилові лаки): щетина таких пензлів виготовлена із синтетичних матеріалів. Не наносити лаки на водній основі звичайними пензлями.

Валики для лаків на водній основі (акрилові лаки): висота ворсу таких валиків зовсім незначна, або ж вони складаються із губки. Тільки працюючи такими спеціальними валиками можна досягнути гладкої поверхні. Валики для структурованих поверхонь (фасади): висота ворсу таких валиків складає 18-23 мм. Для покриття фасаду потрібно багато матеріалу, а довгі щетинки розподіляють матеріал вглиб структурованої поверхні. На гладких поверхнях такий валик залишить специфічний структурний слід - відтиск валика.

Валики для гладких поверхонь (внутрішні роботи): висота ворсу (довжина щетинок) таких валиків складає 13-15 мм. Довший ворс вбирає більше матеріалу, ніж короткий. Швидкість виконання робіт збільшується, але на поверхнях може залишитись специфічний малюнок сліду валика. Тому для досягнення ефекту абсолютно гладких стін іноді потрібно використовувати валик з довжиною ворсу менше 13 мм.

Шпателі: в ідеалі вони мають бути виготовлені із високоякісної сталі і трішки гнутися. Вони не ржавіють і дозволяють працювати довго, не втомлюючись.

 

Alpina Roller

Валики для нанесення фарби та валикових штукатурок, ідеально підходять для нанесення всіх фарб Alpina для внутрішніх та зовнішніх робіт. Високоякісний ворс із поліаміду вбирає і віддає багато матеріалу та забезпечує рівномірне нанесення фарб і структурних матеріалів.

Alpina Spezialroller

Ідеально підходить для нанесення фарб серії Alpina Effekt, наприклад, з ефектом металу — Alpina Metall Effekt, бетону — Alpina Beton Effekt або ліній — Alpina Linie Effekt. Крім того, чудово підходить для нанесення фарб для стін. Високоякісний ворс із нейлону забезпечує рівномірне нанесення фарби і структурних матеріалів, покриття демонструє вишукану і однорідну структуру нанесення валиком. Ці валики виробляються і маленьких розмірів - спеціально для невеликих поверхонь і місць, що тяжко дістати, наприклад, кутів та країв.

Alpina Effekt-Kelle

Для декоративного оформлення за допомогою матеріалів з різними ефектами та структурами, таких як шпаклівка з ефектом мармуру - Alpina Marmor Effekt, бетону — Alpina Beton Effekt або структурним ефектом — Alpina Struktur Effekt. Гнучке полотно кельми з заокругленими краями полегшує нанесення матеріалу на стіни.

Alpina Bürste

Для декоративного оформлення за допомогою матеріалів з різними ефектами та структурами. Спеціально розроблена для серії Alpina Effekt (наприклад, Alpina Impression Effekt або Alpina Accent Effekt). Ідеально підходить для нанесення будь-яких фарб для стін. Високоякісна щетина із поліетилену забезпечує оптимальне нанесення і характерний малюнок щітки.

Alpina Effekt-Kamm

Для получения благородных структурных линий при работе с материалами серии Alpina Linie Effekt. Для нанесения вертикальных, горизонтальных, волнистых линий и получения абсолютно уникальных поверхностей. Высококачественная щетина из полиэфира упрощает получение структурированных поверхностей.

Ще одна порада

Додаткова інформація щодо інструментів Alpina, а також продуктів Alpina знаходиться на відповідних сторінках продуктів Alpina. Команда "Альпіна допомагає" бажає вам приємної роботи в ході найближчого ремонту.